VIZOVICE U ZLÍNA – KOMA MODULAR

Rezervace spuštěny.

Navštivte první, bronzovou medailí za architekturu oceněný český EXPO pavilon autorů Chybík + Krištof AA z roku 2015 s úpravou interiéru od Olgoj Chorchoj, kteří změnili výstavní prostory na účely administrativní budovy pro KOMA MODULAR. Součástí pavilonu jsou i umělecká díla od Lukáše Rittsteina a Báry Šlapetové. V prostorách budovy pavilonu EXPO je k vidění výstava mapující účast Československa a České republiky na mezinárodních výstavách EXPO. Součástí komentované prohlídky bude i prohlídka modulární firemní jídelny, která byla první realizovanou stavbou z dílny úspěšných mladých architektů Chybík + Krištof AA a představení dalšího rozšiřování Centra modulární architektury o Vývojové centrum a dalších plánů situačního řešení rozšířeného areálu na KOMA CITY. Zájemci si budou moci prohlédnout i výrobní prostory a uvidět tak, jak se vyrábí modulární objekty.

Program na místě nabídne tři druhy komentovaných prohlídek: prohlídka pavilonu EXPO – administrativní budovy firmy KOMA MODULAR, prohlídka interiéru budovy firemní jídelny KOMA MODULAR – první realizovaná stavba Chybíka a Krištofa, prohlídka výrobního závodu KOMA MODULAR – ukázka výroby modulárních objektů.

Ve spolupráci s partnerem akce KOMA MODULAR s.r.o.

Zajištěna doprava ze Zlína do Vizovic a zpět. Délka trvání do cca 15.00.

Nutné rezervace (již puštěny)
Pro rezervaci pouze prohlídky (vlastní doprava) využijte mail info@koma-modular.cz.
Pro rezervaci autobusu zdarma a prohlídky areálu využijte rezervační systém (klikněte na „nutná rezervace“ nad mapou vlevo).

Sraz: so 29. 9., odjezd autobusu 10.00, Náměstí Práce, u tržnice, Zlín, 10.30 zahájení akce ve Vizovicích (Říčanská 1191)

Fotoreport