PRAHA – DŮM UMĚLECKÉHO POLTERGEISTA (DIVADELNÍ PERFORMANCE)

Specifická prohlídka Domu uměleckého průmyslu se zasvěceným výkladem žijící Makropulos. Přejete si to strašidelný? Nezapomeňte doma říct, ať vás nehledají. Nemá to smysl.

Domu na Národní třídě je lepší se vyhnout. Na svém kontě má několik zešílevších a zmizelých architektů, designérů a jiných umělců. A není divu, dějí se zde podivné věci. Zjevují se děsivé postavy a je slyšet šepot. Lidé se ztrácejí a transformují. Myšlenky mizí a mutují. Kdo chce zabít Havla? A co na to pověstný laskavý český humor, jehož děsivý přízrak se vznáší nad kotlinou? Ten přežije?

Pojďte se projít po rozlehlém sídle Domu uměleckého průmyslu ve speciálním díle, a zažijte krocení duchů na vlastní kůži. K tanci a poslechu hraje Velvet Havel Revival.

Před začátkem představení není možný vstup do prostoru Domu uměleckého průmyslu. Začínáme před vchodem do divadla ve 20:00, později již není možné se k představení připojit, přijďte prosím včas. Doporučujeme divákům, aby zvolili pohodlný oděv i obuv. Představení není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Děkujeme za pochopení.

Cena vstupného 250 Kč/základní vstupné, 150 Kč/snížené (studenti, senioři, ZTP) přes portál GoOUT.

Sraz: čt 3.10., 20.00, Charvátova 39/10, P-1