KARLOVY VARY – ODKAZ TŘÍ STOLETÍ: GRANDHOTEL PUPP

Grandhotel Pupp se za poslední dva roky výrazně změnil. Rozsáhlá rekonstrukce postupně vrací hotel k jeho prvorepublikové podobě. Za novou koncepcí Grandhotelu a jeho návratem k českým kořenům stojí ředitel Jindřich Krausz, který nás provede pětihvězdičkovým hotelem s historií sahající až do roku 1701.
Tradiční český hotel prezentuje známé české a karlovarské značky, které mají přesah do zahraničí a jsou v něčem unikátní. Nový grafický design hotelu vytvořilo Studio Najbrt, neodmyslitelně spjaté s grafikou filmového festivalu, vnitřní prostory krášlí plastiky od Studia Lhotský a vázy z ručně broušeného skla od zdejší firmy Moser, nad recepcí tikají české hodiny Bohematic. Kapacita omezená (12 osob), rezervace od 26. 9. na emailu: j.boukalova@kamkv.cz

Kapacita byla naplněna. Děkujeme za Váš veliký zájem! Úspěšně registrovaní obdrželi potvrzovací e-mail. Těšíme se na viděnou a děkujeme za pochopení zájemcům, na které se nedostalo, prohlídka nesmí narušit běžný provoz hotelu, a tak byla kapacita stanovena na malý počet účastníků.

Akce proběhne za finanční podpory statutárního města Karlovy Vary a Karlovarského kraje.

Sraz: ne 3. 10., 15:00, Grandhotel Pupp, před hlavním vchodem, Mírové náměstí 2

Foto kredit: trivago.cz

Fotoreport